| RoSeGeOrGiAnA a întrebat:

azi dimineata, la ora 8 am vrut sa intru pe facebook.Aseara m-am fost deconectat de la facebook, ceea ce nu obisnuiesc sa fac.Cand am vrut sa intru, imi arata ca parola nu este corecta.Am repetat-o de vreo 20 de ori si tot nu mergea.La amiaza, pe la 2 am incercat din nou sa intru si tot nu vrea.
Mi-am facut alt cont,mi-a intrat,iar dupa ce am iesit din el am vrut din nou sa intru, mi-am bagat parola si ID si tot nu mergea.Nici pe cel vechi nici pe cel nou nu intra.
De ce imi arata ca parola e gresita? Sora mea a zis ca trebuie sa astept un timp si-si revine.

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Buna! Sora ta are dreptate, trebuie sa mai astepti un timp si o sa isi revina.Este o defectiune tehnica de la ei, daca era chestia ca cineva ti-a spart primul cont si ti-a schimbat parola nu se poate intampla aceeasi chestie cu al doilea cont, chiar in aceeasi zi.Am mai avut si eu problema asta si cu messu si cu facebook, dar am asteptat cateva zile si si-o revenit. Daca problema persista si nu isi revine dupa cateva zile, cheama pe cineva mai expert care le mai are cu facebooku sa te ajute, sau incearca sa schimbi parola la primul cont.