| Ovidel2977 a întrebat:

Buna!
Azi am vrut sa intru pe facebook si nu imi mai recunostea parola si am schimbato si am pus alta parola noua si dupa ce am schimbat parola cand mam deconectat de pe cont si am intrat iar nu imi mai mergea contu zicea ca nu e buna parola si am pus parola noua de 2 minute!
De ce?

3 răspunsuri:
| naty1919 a răspuns:

Buna! Poate ca prima data ai scris parola cu caps lock si de-aia nu a mers.Incearca sa pui o parola mai lunga gen de 6 caractere.Cand iti schimbi parola dai acolo am uitat parola si iti da sa te conectezi pe yahoo mail si resetezi parola

| Ovidel2977 explică:

Am scris bine parola dupa ce am schimbat-o am ramas logat pe cont si am dat log out sa intru iar sa vad daca merge si zice ca nu ii buna parola...si am schimbat-o iar si tot asa o facut...

| naty1919 a răspuns (pentru Ovidel2977):

Cam ciudat.
Ai incercat sa dai pe chestia aia un de scrie am uitat parola? incearca asa si vezi daca se mai intampla