| Stylish a întrebat:

Caut un program cu care sa pot inregistra desktop-ul. Stiu multe dar mereu cand dau sa se inregistreze tot desktop'u mi se misca naspa. Imi puteti da un recorder cu care sa pot inregistra tot desktopul si nici sa nu se mista naspa in asa fel in cat sa pot sa fac un tutorial.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Eu iti dau cateva programe adica iti zic:Hypercam 1, Hypercam 2 3 Fraps

| MelculTurbat a răspuns:

HyperCam 2...este bunicel si usor de folosit, in schimb Camtasia Studio 7 este mai profesionist, dar mai greu de folosit... funditabig grin