| lyt3 a întrebat:

Buna Ziua.

Daca va rog sa ma ajutati cu ceva dau Funda!

Este vorba despre un joc pe nume metin2... :)
Intru in el stau 2/3 minute si imi apare aceasta eroare de fiecare data.:(

http://imageshack.us/photo/my-images/231/snapshot2012111 2195405.png/]

Va rog mult cine imi spune ce pot sa fac :) si de ce imi apare eroare!

3 răspunsuri:
| 4l3xXx a răspuns:

Este ceva de la placa video... incearca sa-i micesti rezolutia si sa-i scoti umbrele din config... asa pateam si euhappy baftaa

| lyt3 explică (pentru 4l3xXx):

I-am micit-o la 1280x800 umbre NONE si joc pe window mode. si tot asa apare eraore happy... te rog ajuta-ma :*

| 4l3xXx a răspuns:

Mie mi-a mers mi se intampla mai rar acum... dar merge se intampla doar in map1... incerc sa evithappy baftahappy