| geogas a întrebat:

Exista,, crysis 2" pentru PS-2? Daca da va rog sa-mi spuneti si va voi da VOT! Daca dati si link pentru cumpararea lui, s-au site-uri de ps2-game cu acest joc pe stoc veti primi FUNDA! Multumesc anticipat!
P. S-Daca nu, aste este laughing Veti primi Vot!

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Nu exista crysis 2 pe ps2. Nici macar crysis.

12 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Nu exista pentru ps2 exista pentru ps3 si inca ceva nu sta nimeni in cap pentru funda ta.PS:nu am nev nici de votul tau

| AlinKun a răspuns:

Crysis 2 nu e disponibil pe ps2 aceasta fiind o platforma pe care nu se mai fac jocuri noi de 3-4 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu exista Crysis 2 pentru PlayStation 2, nici Crysis nu cred ca este. Din pacate trebuie sa iti spun ca jocuri pentru PS2 nu prea s-au mai facut din 2008-2009. FIFA face insa o exceptie. Crysis este valabil doar pentru PC si pentru PS3.

| Federovici_Silviu_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pc, ps3 si xbox *

| anonim_4396 a răspuns (pentru Federovici_Silviu_1990):

Nu prea cred, nu o sa gasesti nicioadata in magazine Crysis 2 pentru Xbox. Singurul motiv pentru care nu s-a facut o versiune pentru Xbox este faptul ca nu este destul de puternic! Si toti gamerii stiu ca Xbox-ul e salvat de serviciile online si de numarul de jocuri disponibile si optimizate. In rest, PC-ul poti sa-l tunezi cat vrei si sa-ti ruleze jocurile pana la pastele cailor, iar PS3-ul este practic o masina innascuta de gaming. Are 8 procesoare de 3, 2 GHz fiecare, iar asta se resimte cand te joci inFamous sau Uncharted 2. Xbox-ul are doar 3, si alea necoordonate. Eu personal prefer PS3-ul, dar daca ai Xbox, te invit sa incerci o versiune pusa pe net a lui Crysis 2, neoptimizata si care arata... Nu conteaza. Conteaza ca tu mai joci jocuri pe PS2 in anul 2012.

| Federovici_Silviu_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mah scuze ca te-am facut sa-mi imi scrii atatea chestii degeaba. tot ce vreau sa spun e ca am crysis 1 si 2 pe xbox 360 ..si am si ps2 si inca ma joc in 2012 si 2100 o sa ma joc deoarece el a pus bazele jocurilor de azi. si nu ti-am cerut o parere despre care este mai bun : xbox sau ps3. doar am adaugat la raspunsul tau xbox deoarece chiar exista crysis pentru el

| Federovici_Silviu_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_1? url=search-alias%3Daps&field-keywords=crysis... apropo zau? chiar zici ca nu a aparut crysis 2 pentru xbox.

| 1PtToti a răspuns:

Poti veirfica aproape orice joc pe site-ul www.tothegame.com, daca scrii titlul jocului in casuta de cautare din stanga sus. Acolo apar si datele de lansare, si platformele pe care a fost lansat. Crysis 2 a aparut pe PC, pe XBox 360 si pe PS3. Nu exista versiune pentru consola PS2 :(

| geogas explică (pentru 1PtToti):

Mersi mult mi-ai fost de mare ajutor! laughing Multumesc!

| 1PtToti a răspuns (pentru 1PtToti):

Din cauza virgulei nu merge link-ul de mai sus. Sa incercam din nou: www.tothegame.com :)

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1PtToti):

Crysis 2 nu a aparut oficial pe Xbox, ci a fost doar o actiune a fanilor de a-l rula prin CryEngine 3 pe Xbox

| geogas explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsurile date, si apreciez! Mai putin raspunsul lui,, dadonexus'' care a fost cam suparacios! Daca chiar te deranjeaza intrebarile mele TACI frate odata si uitate la altul!