| thefunkerable a întrebat:

Imi puteti raspunde la 2 intrebari?
1)Am gta iv pe steam (original) si imi apare o eroare "SecuROM Launcher has stopped working", cum pot sa o rezolv?
2)Imi recomandati si mie ce joc sa imi iau la 100-130 lei?

2 răspunsuri:
| thefunkerable explică:

Ms pentru asta cu dx8vb dar candnd dau reg32svr dx8vb.dll zice ca reg32svr its not recognized as an internal or external command, operable program or batch file.
P.S. am windows 7

| EnjatsRed a răspuns:

1.La prima întrebare există o rezolvare foarte simplă...Caută pe google dx8vb.dll îl bagi in C:\Windows\System32.Iar pasul 2 este să te duci la Start>All programs>Accessories>Command Prompt click dreapta>Run as administrator şi scrii reg32svr dx8vb.dll şi ar trebui să îţi meargă.

2.Jocurile nu le putem alege în locul tău algi de aici http://www.gamespot.com/