| PastilutzaColorata a întrebat:

Ma poate ajuta cineva.
Am instalat hack-ul microvolts. parola este 9045microvolts393.Dar tot nu merge. imi da eroare si spune ca trebuie sa descarc o noua versiune de Net Framework. am downloadat versiunea 4. tot imi da eroare. ce sa fac?
Promit fundita.
Thank's!

8 răspunsuri:
| Dvmasster1 a răspuns:

Incearca parola usingnetframework, poate asta e mai "valida".

| PastilutzaColorata explică (pentru Dvmasster1):

La hack s-o incerc?

| PastilutzaColorata explică (pentru Dvmasster1):

Crezi c-ar trebui o alta versiune?

| Dvmasster1 a răspuns (pentru PastilutzaColorata):

Da, la hack.

| PastilutzaColorata explică (pentru Dvmasster1):

Nu merge. imi da eroare

| Dvmasster1 a răspuns (pentru PastilutzaColorata):

Omfg, m-am uitat la contul tau de TPU si vad ca ai spamat cu intrebari. Tu vrei ban?

| PastilutzaColorata explică (pentru Dvmasster1):

Şi ce dacă am spamat?raised eyebrows
Alţii spamează poate şi mai mult, P.S: o fac pentru fratele meu. :\.

| Mazal a răspuns:

Hackurile nu mai merg erau unele bune dar acu findca s-a upgradat microvolts nu mai merge