| alex64 a întrebat:

Ma puteti ajuta sa imi reamintesc numele unui joc care ma jucam undeva prin 2005? Este 1st person shooter.
La inceputul jocului pe spawneaza langa un cort care este la intrarea unui templu, unde poti impusca niste femei-pasari.
La final este o batalie cu Zeus care sta pe un scaun imens. Imi amintesc ca mai are un sunet aparte cand spargi vazele din joc. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| smax11223 a răspuns:

Nu sunt prea sigur dar sa fie oare Will Rock? E din 2003 si e cam asemanator cu ce-ai descris. Nu sunt prea sigur despre partea cu Zeus totusi. happy

| alex64 explică (pentru smax11223):

Da, partea cu zeus cred ca o confund cu apt joc. Imi mai poti da exemple de jocuri de pe vremea aia? Poate il gasesc si pe ala.

1 răspuns: