| Ursachi_Gabriel_Marian_1995 a întrebat:

mi-am cumparat un laptop zilele acestea cu urmatoarele specificatii: Lenovo
Intel i5-4288 2.60ghz, 4GB RAMI si din pacate placa video Intel iris g raphics 5100 1GB, in testele priving gaming de pe site-uri gen Youtube(teste live) spune ca merge gta 5 cu setarii medii fara probleme, dar eu am instalat mass effect 1 si imi cam sacadeaza se misca asa in reluare, nu are lag, dar sacadeaza, am facut update la placa video la zi si folosesc un windows 7 ultimate 64bit. Aveti idee de ce sacadeaza?

1 răspuns:
| Anonimqwer a răspuns:

Sacadeaza din cauza placi video.