| Myr3ll1994 a întrebat:

Cand un joc iti sacadeaza este de vina rami sau placa video

8 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Idem trilulilu89

| CosteaVlad a răspuns:

Încearcă să intri la setările de afişaj ale acelui joc şi să cauţi o opţiune de modificare a rezoluţiei, şi o setezi la o valoare cât mai mică (să nu depăşască 1024 x 768), la fel poţi face şi cu celelalte setări legate de efectele grafice, îţi va elibera mult din consumul de resurse şi categoric nu ţi se va mai sacada.
Baftă! happy

| Dominicc a răspuns:

Procesor si placa video.

| 334499 a răspuns:

Orice piesa poate trage calculatorul in jos
cand un joc iti sacadeaza nu te incradezi in cerintele acestuia

| szergiu a răspuns:

Citeste cerintele jocului si iti vei da tu seama. poate fi doar de la rami. poate fi de la placa video. sau pot fi de la ambele.

| powergirl a răspuns:

Placa video

| ghinionistul112 a răspuns:

Depinde ce puteri au fiecare componente care le ai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul il gasesti aici. Ai si cateva sfaturi. http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t313148.html