| SoXiL a întrebat:

Buna ziua/seara/dimineata.Am facut rost de un joc.Acesta este Skyrim.Si am cateva probleme(doar 1)cu el:Cand il deschid,ii dau play si merge perfect pana apare dragonul acela argintiu,si acolo se blocheaza,iar ii dau CTRL + ALT + DELETE si imi da la task manager:Skyrim Not Responding, si ies... Funda celui care imi rezolva problema...

4 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Salut!
Am avut si eu jocul (e genial), mi se pare ca am avut aceeasi problema dar nu-mi aduc aminte exact care a fost rezolvare.
Insa, am cautat pe net si uite ce am gasit:
Go to Start -> Control Panel -> Sound
- Select the output speakers being used and click Properties
- Under the advanced tab, change the sample rate to 24 bit / 44100 Hz (some user say that it works if you set it to 44. 1Khz & 16-bit)
In caz ca problema persista, ti-as sugera sa downloadezi ultimul patch, daca nici asta nu merge inseamna ca versiunea jocului nu este buna.

| SoXiL explică (pentru JoshuaNNN):

Am windows XP, iar ce ai zis tu este pentru 7. Iar problema nu e aceeasi ca si eu am cautat, problema ta era ca atunci cand ti se inacrca al dragonul acela iti iese de tot din joc...Sau ma insel?thinking Mie nu-mi iese, doar mi se blocheaza

| JoshuaNNN a răspuns (pentru SoXiL):

Da, mi se pare ca imi iesea, numai retin bine momentu'. Daca e o sa mai caut maine (in caz ca mai ai nevoie de ajutor) pe net posibile rezolvari si o sa le scriu aici, acum sunt obosit.

| SoXiL explică (pentru JoshuaNNN):

Multumesc.Apreciez ajutorul...tongue