| GaByX a întrebat:

Deci nu stiu ce sa fac cand apas delete+alt+ctrl nu imi apare task manager si cand vreau sa-l deschid din control panel imi zice ca task manager has been disabled by administrator. dar eu sunt administratorul. ce sa fac? app vreau sa deschid task manager pentru a verifica daca am vreun keylogger.deci daca asa avea cum as putea scapa de el? dau funda celui mia bun raspuns

Răspuns Câştigător
| uNKN0Wn a răspuns:

Mergi la START > RUN si acolo scrie urmatoarea comanda :

REG add HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f

Dai enter si o sa iti mearga cu alt ctrl del.

Bafta!

| GaByX explică (pentru uNKN0Wn):

Am rezolvat altfel am intrat in admnisttrative tem la alt+ctrl+del si am debifat remove task manager. oricum iti dau funda si mersi ca m-ai ajutat