| virusalbviolet a întrebat:

Am o problema : cand vreau sa deschid task manager?(ctrl + alt+delete )imi apare asa : task manager has been disabled by your administrator. Cine ma poate ajuta ca sa fac sa isi revina? Sau sa il activez din nou?

1 răspuns:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Dai pe Start, dupa aia run.In run scrii gpedit.msc si iti apare un tabel dai la user acolo unde e omuletul ala cu rotita. dupa ce ai dat pe el dublu click iti apare mai multe din astea si scrie undeva ctrl+alt+Dell si dai pe el si bifezi disable.Bifezi disable deoarece acolo te intreaba daca vrei sa il ai dezactivat si bifand disable ii spui ca vrei sa il ai activat. Inteles?