| Cristi5398 a întrebat:

Buna ziua toata lumea, as avea si eu o intrebare pentru cei cunoscatori acestui caz de problema, nu demult mi-am cumparat Logitech g27, si am incercat sa joc Euro Truck Simulator 2 cu el, cu niste setari tare simple, aflate de la un necunoscut, dar am o problema, nu stiu de ce, in momentul in care eu sucesc de volan(Logitech g27) la maxim, volanul virtual(cel din Euro Truck Simulator 2) nu se suceste la maxim si e foarte enervant, eu din cate stiu un tir se poate suci in loc, si daca tot am dat atatia bani pentru acest set simulator as vrea sa fie cat mai realistic, va rog frumos ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| alexutz10 a răspuns:

Ee de la joc joacate alte jocuri cu el nfs the run shift etc ceva cu masini sunt mult mai distractive si mai faine.

| CipiranPaul2015 a răspuns (pentru alexutz10):

Dar daca va lua un alt euro truck va fi tot aceasta problema?

3 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Verifica la optiuni> gameplay> steering wheel deadzone si modifica acolo pana iti faci setarile cum vrei tu.happy

| Cristi5398 explică (pentru Negative):

Am incercat... dar tot aia e... mersi oricum pentru ca ai incercat, mersi mult de tot