| CipiranPaul2015 a întrebat:

Hei,am o problema legata de volanul Logitech g27:Cand invart volanul la maxim in Euro Truck Simulator 2, volanul din joc se invarte foarte greu.VA ROG AJUTATI-MA... FUNDA!

1 răspuns:
| GemmiElf a răspuns:

Hmh... Ai putea sa cauti prin setari si sa te uiti la sensibilitate (ce-a a volanului nu a mausului). Daca ridici sensibilitatea cred volanul se va misca mai repede (cel din joc). Sper ca te-am ajutat imi dau doar cu parerea nu am volan si nici euro truck dar cred ca spun bine. Funda?