| stefy02 a întrebat:

Buna ziua TPU,am primit un cont cu cs go,l-am instalat,dar cand incerc sa intru pe el,imi apare o imagine neagra, apoi imi iasa si imi da o eroare: Engine error, Your graphics hardware must support at least...etc...Stie careva cum o pot rezolva?

Răspuns Câştigător
| maxbio a răspuns:

Pai cel mai probabil nu ai driver-ul de la placa video instalat. Daca il ai instalat si tot nu merge inseamna ca placa ta video nu suporta versiunea de directx a cs go-ului sau pur si simplu nu face fata.