| Alesto93 a întrebat:

Buna ziua TPU am si eu o problema la un metin2 privat se numeste : metin2steel si imi da o eroare si scrie asa : Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again. Daca ma puteti ajuta si pe mine va rog dau o Funda
. Multumesc

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

Simplu: PC-ul tau nu suporta graficele 3d. Singura metoda ar fi sa schimbi cerintele si sa dai la minim, iar daca nici asa nu merge trebuie alt computer

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Spune-i la fata sa instaleze driverele pentru placa video, daca nu merge nici asa, spune-i sa cumpere o placa video mai buna.

| Alesto93 explică:

Nu este pentru mine acest mesaj este pentru o fata m-a rugat ca sa o ajut si eu cu ceva si am postat aici happy mie imi merge orice joc chiar daca e nou sau altceva. happy doar vreau sa stiu dc nu ii merge atata tot