| OldFirehand a întrebat:

Buna ziua TPU, as avea nevoie de o sursa de 500 w sau chiar mai mare si o carcasa de tip middle tower care sa suport microatx si sa nu depaseasca impreuna 200 de lei.Ma puteti ajuta?happy

4 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Asta e cea mai buna alegere pentru ce vrei tu si bugetul tau :
http://www.pcgarage.ro/carcase/segotep/sg-631r-red/
http://www.pcgarage.ro/surse/segotep/sg-500ae/

Depaseste un pic bugetul dar e destul de bine avand in vedere ca sunt facute de firma Segotep...
Ce placa video ai?
Daca nu esti pasionat de OC mai bine ti-ai lua o sursa de 450w.

| OldFirehand explică (pentru WholeWorld):

Salut,am pr
Pocesor amd a10 5800 de 3.8 gh si oc 4.2 ghz cu procesor video inclus hd 770.
Merge ai cu 450?happy

| WholeWorld a răspuns (pentru OldFirehand):

Cel mai mult depinde modelul placii video.
Spune-mi modelul placii video.

| OldFirehand explică (pentru WholeWorld):

Placa mea video este integrata in pro esor hd7700 parca dar o sa fac o impercehere cu un hd 6670...