| AllexandruPrundaru a întrebat:

Buna ziua TPU. As vrea sa-mi imbunatatesc si eu PC-ul si as vrea sa ma ajutati. Tinand cont de placa mea de baza care este Gygabyte GA VM900M(modelul) as vrea sa-mi spuneti exact ce pisese mi-ar mai trebuie sa-mi mearga jocurile mai noi aparute!
De exempu ce placa video,rami, procesor si ce trebuie ca sa-mi fac pc mai bun! Multumesc uitati si id meu alex.boss_2000 daca doriti sa mai vorbim pe mess ! Multumesc inca o data !

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Pai ai putea folosii procesorul asta Intel Core2 Quad Q8300 2.50GHz un quad core foarte puternic
vreo 4gb ram ddr2 Kingston 800mhz
ca placa video cred ca o nVIDIA gt450 1gb ddr5 128bit ar fi ok
sau un amd radeon hd 6770 1 gb ddr5 128 bit ar fi iar ok acum depinde de cati bani vrei sa investesti

| AllexandruPrundaru explică:

Pai pana in 1000 lei. Si zici ca sunt bune estea ce le-ai zis tu?