| allly97 a întrebat:

Am o intrebare, vreau sa imi imbunatatesc pc-ul si as dori sa stiu cat suporta placa de baza ce placa video si procesor pot pune pe ea placa video de maxim 128-256-512-1000 mb etc sau procesor de cat anume si as mai vrea sa stiu dupa ce iti poti da seama cat suporta. Multumesc anticipat! Placa mea de baza este Gygabyte GA-K8NF-9.

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=1860#sp ai aici specificatiile, suporta pana la 4gb de ram iar placa video poti sa iti pui de care vrei doar pci sa fie, verifica pagina si vezi

1 răspuns:
| allly97 explică:

Credeti ca Placa Video ATI FIRE GL V7200 DDR3 si Procesor AMD Athlon 64 X2 6000+ 3. 1GHz, 2 NUCLEE, socket AM2 se potrivesc pe placa de baza?