| thegreat a întrebat:

Va rog sa ma ajutati sa gasesc un joc pe calculator de prin jurul anului 2000, un joc super, dar nu era pe net ci instalat pe PC. Nu mai tin minte numele, asta e problema. Era in joc ceva placa lunga pe care o controlai stanga-dreapta cu sagetile si trebuia sa mentii pe ea o biluta in timp ce sarea fara sa o scapi pe langa si sus sunt tot felul de caramizi pe care daca le lovea mingea, din unele cadeau tot felul de chestii cum ar fi o inima pentru viata sau un craniu care iti scade viata sau ceva care iti mareste mingea, allte chestii iti ofera mai multe mingi, tot felul. Va rog daca stiti sa lasati mai multe denumiri ale jocului pentru ca sunt mai multe variante ale acestuia si unul singur il caut. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Snaxpro a răspuns:

Tu vorbesti de ricochet?

| Snaxpro a răspuns (pentru Snaxpro):

Ricochet Infinity

| thegreat explică (pentru Snaxpro):

Da e ceva de genu dar mult mai clasic, placa aia pe care o controlezi e perfect dreapta pe orizontala, iar jocul nu este foarte incarcat ca si design