| johnlaurentiucena a întrebat:

vreau naeaparat sa fiu Gm pe un metin stiti ceva Metin2 in care te da direct GM sau daca aveti voi sv si vreti sa ma faceti GM va rog mult ziceti-mi aici sau dati add pe :morar.laurentiu@yahoo.com dau: vot +pamblica Va rog ajutati-ma happywinkinghappywinkinghappy

Răspuns Câştigător
| GeNaRo a răspuns:

Mangano mt2 intri si te da direct Gm
uite aici un link
http://manganomt2.com/ Bafta Frate. Funda te rooooooog

| Staicu_Roberto_1990 a răspuns (pentru GeNaRo):

Dar acum este in mentanata de ce?

18 răspunsuri:
| alexy19a a răspuns:

Deci frate. Nu te voi lua cu din astea: Făţi propiul tău server.
Adevărul este că nu îţi dă nimeni gm degeaba(doar dacă te ai bine. FF bine cu cineva şi are sv lui şi îţi dă gm). Altfel nu ai cum. Ca să ai gm pe servere în primul rând trebuie să donezi peste 100 de lei pe lună. Şi în al doilea rând degeaba plăteşti dacă nu eşti jucător experimentat şi nu stii ce să faci, dai itm la playeri. Dacă esti serios şi ai experienţă în gm contactează-mă la alexy_al3xtzu. Aprp Gm-50 de lei pe lună.
Administrator-100 de lei luna.

| Antonies a răspuns:

De fapt te inseli. Pe metin2 PvP GM mode trebuie sa donezi 20 lei sau o cartela reincarcabila si primesti GM. ( Si poti sa-ti faci propriul server voarte usor ) xP4iN te inseli cum ti-am zis deci.

| Xp4iN a răspuns:

Nu ai cum sa-ti faci propriu svr. Trebuie sa platesti pe luna 160 lei si nu cred ca e convenabil pentru tine ca nu iti intra nici un player si pierzi si bani

| Antonies a răspuns (pentru Xp4iN):

De fapt te inseli. Pe metin2 PvP GM mode trebuie sa donezi 20 lei sau o cartela reincarcabila si primesti GM. ( Si poti sa-ti faci propriul server voarte usor )

| Muntean_Mihai_1981 a răspuns (pentru Xp4iN):

Ba da ai cum sa iti faci propriul sv dar necesita mult timp si pricepere...Eu am sv de metin2 si daca vrea cineva gm contactati-ma only_star997@yahoo.com vorbim pe mess!

| Tuiaionut a răspuns (pentru Muntean_Mihai_1981):

Vr eu sunt interesat de mult timp de un gm si sigur nu o sa te dezamagesk big grin

| ƘЭлT a răspuns (pentru Xp4iN):

Cine ti-a spus ca trebuie sa platesti 160 de lei pe luna? 160lei pe luna poate fii doar hostul.Dar daca ai net prin cablu poti sa faci si direct din PC

| FTWSoulReaperFTW a răspuns:

Sall,uite un metin2 gm mode http://www.metin2av.ro/? page=descarcare

| BoosCalin a răspuns:

Mda...rolling on the floor server propriu.....eu am cumparat server.si e pvp-pvm.am 3 locuri libere pentru GM oferta 28.12. 2013-25.02.2014.apropo serverul meu este :Metin2 HotStyle

| Cojocaru_Gaby_1999 a răspuns (pentru BoosCalin):

Mai este valabil anuntu?

| Maţcu_Gaby_1997 a răspuns (pentru BoosCalin):

A expirat anuntu? laughing

| Tuiaionut a răspuns (pentru BoosCalin):

Calin Jok HotStyle de mult si Cred ca esti k3nt si da eu as vrea un gm mai e valabil anuntu Si daca e sunt diponibil contacteaza-ma pe id skipe:ionutz. tuia sau id mess:ionutzbossu48winking o sa iti aduc playery muulti

| Negre_Alin_1979 a răspuns (pentru BoosCalin):

Da dar cresti greu

| Wee_Ruben_1990 a răspuns (pentru BoosCalin):

Imi dai si mie gm vezi ca numele meu este JuStGaNgStEr

| Wee_Ruben_1990 a răspuns:

Hei incearca metin2 av fiind ca manganomt2 e in mentenane

| Casapu_Teodor-Valentin_1990 a răspuns:

Vad ca nu este

| Erimia_Ionut_1997 a răspuns:

Buna ziua, vreau naeaparat sa fiu Gm pe un metin stiti ceva Metin2 in care te da direct GM sau daca aveti voi sv si vreti sa ma faceti GM va rog mult ziceti-mi 0725542436