| johnlaurentiucena a întrebat:

Va rog ffffff mult sa ma ajutati de unde pot descarca si eu trade hack pentru metin 2 si dati-mi siteuri valabile nu din alea cu bani si ezplicati pe mess :morar.laurentiu@yahoo.com

6 răspunsuri:
| TheLoneWolf a răspuns:

Trede hack nu exista si daca da e keyloger

| pHoNnNe a răspuns:

Nu incerca asa cevahappy pentru ca in unele cazuri,poti lua keyllogere` si cel care ti l-a trimis, iti poate fura toate informatiile din pchappy mai bine faci rost de switchbot, si iti faci tu singur itemele, cu ocazia asta, mai inveti si tu metin.happy

| johnlaurentiucena explică (pentru pHoNnNe):

crying
da vreau hacku ca stiu ca mere si noh

| CeMaiFaci a răspuns (pentru johnlaurentiucena):

Daca vr moberu sau multihacu alasami id tau

| johnlaurentiucena explică (pentru CeMaiFaci):

Man

| CeMaiFaci a răspuns:

Nu o sa gasesti asa ceva free daca vr am eu mober si multihack functionabile