| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot rula Call of duty black ops 1 pe pcsi daca da cu ce cerinte de sistem il pot rula. Calculatorul meu are urmatoarele :
Operating system :Windows 7 ultimate 32 bit
Processor : Pentinum(R)Dual core t4400 2.20 ghz (2CPus),2.2 ghz
Memory:2048 Ram
Directx version: Directx11
Hdd:250 gb
Sound card : Directx 100% compatibil
Mentionez ca am laptoop

Răspuns Câştigător
| javiga a răspuns:

Salut,poti rula Call of duty black ops 1 pe acest pc, dar trebuia sa imi spui si placa video sa fiu sigur dar daca suporta dx 11 este in regula, iti va merge fara probleme, si este posibil sa iti mearga si black ops 2! Apropo si eu am laptop si imi merg jocurile foarte bine! Funda?

| anonim_4396 explică (pentru javiga):

Iti multumesc m-ai ajutat foarte mult si da placa mea video suporta dx 11. MULTUMESC

3 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Frumos,da poti, bafta

| Jitariu_Stefan_1994_6Ibm a răspuns:

Uite aici tot ce iti CPU: Intel® Core™2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 or better
RAM: 2GB
VGA: Shader 3.0 or better 256MB NVIDIA® GeForce® 8600GT / ATI Radeon® X1950Pro or better
DX: DirectX 9.0c
OS: Windows® Vista / XP / 7
http://gamesystemrequirements.com/
HDD: 12GB
Sound: DirectX 9.0c-compatible
trebuie sa ai macar :