| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot rula Call of duty modern warfare 3 si Battlefield 3 pe pc daca da cu ce cerinte de sistem il pot rula. Calculatorul meu are urmatoarele :

Operating system :Windows 7 ultimate 32 bit

Processor : Pentinum(R)Dual core t4400 2.20 ghz (2CPus),2.2 ghz

Memory:2048 Ram

Directx version: Directx11

Hdd:250 gb

Sound card : Directx 100% compatibil

Placa video : Mobile Intel(R) Series Express Chipset Family

Mentionez ca am laptoop

Răspuns Câştigător
| Energyboy a răspuns:

Mw 3 pe mari

3 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Call of duty MW3 o sa iti functioneze dar Battlefield 3 nu cred(eventul ai putea sa scazi din rezolutie si efectele grafice din setarile jocului).

| anonim_4396 explică (pentru Energyboy):

PE ce crezi ca o sa mearga mw3 pe minime, medi sau mari?

| Freshh a răspuns:

Battlefield 3 nu o sa-ti mearga din cauza placii video, nu o suporta!