| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot rula Call of duty modern warfare 3 si Battlefield 3 pe pc daca da cu ce cerinte de sistem il pot rula. Calculatorul meu are urmatoarele :

Operating system :Windows 7 ultimate 32 bit

Processor : Pentinum(R)Dual core t4400 2.20 ghz (2CPus),2.2 ghz

Memory:2048 Ram

Directx version: Directx11

Hdd:250 gb

Sound card : Directx 100% compatibil

Mentionez ca am laptoop

Răspuns Câştigător
| Sergiuc20 a răspuns:

Da o sa iti mearga la perfetie...

Felicitari pentru calculator

Bafta

Funda?

| CapitanulEvident a răspuns (pentru Sergiuc20):

Esti batut in cap? la perfectie? atat de prost esti? cel mult mw3 va merge la medium iar bf 3 la low mai ales ca nu a specificat placa video. Du-te inapoi la metin si cs BOULE

| anonim_4396 explică (pentru CapitanulEvident):

Si cum aflu ce placa am ca am dat la run dxdiag si imi apare numele procesorului, gb, numele pc, versiunea de directx dar nu si placa

4 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

E bun calculatorul, merge perfect.

| CapitanulEvident a răspuns:

My computer : manage : device manager : display adapters