| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa! Pentru fetele care joaca It Girl pe Facebook cum fac sa scriu si eu? Adica sa vorbesc? Tr urgent! Multumesc! :X:X:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu poti sa vorbesti ...si eu joc dar nu poti. te-ai gandit ptc le vezi pe celelatle nu? ei bine...nu se poate. asa apari si u la altele.:X te pup ciau!

7 răspunsuri:
| alinuytza a răspuns:

Cum te cheama pe it girl sa te adaug
?

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna si eu joc it girl si nici eu nu stiu daca afli te rog sa ma contactezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am aflat ca se poate vorbi la it girl ca si eu joc si am vazut ca unule jucatoare vorbeau in engleza normal daca vrei sa vorbesti da clik pe aia care vrei sa vorbesti si da acolo butonul care scrie... ups am uitat dar o sa afli singura nu stirica sa incerci big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu contactati-ma pe email: eumimi5000

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta intreb si eu de fiecare data cand pot!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dute dracu

| Beibyyyyy :-x a răspuns:

Te mai joci It Girl pe Facebook?happy

Ai putea sa imi lasi si mie profilul tau?

Am nevoie de prietene in joc.

Mersi mult.:*