| Crystynyk1 a întrebat:

BunaTpuhappyAceasta inrebare este adresata jukatorilor Metin2! de unde pot sa colectionez sabiile de argint? Funda si voot

Răspuns Câştigător
| Andrei3217 a răspuns:

Buna Crystynyk1,
du-te la negustorul de arme si ia de acolo sabiile, sa nu uiti trebuie sa ai bani suficienti! succes

3 răspunsuri:
| GaByScream a răspuns:

Saabiile de argint le iei de la magazin cu 8k(8000yang) si asa faci misiunea

| Sm0k3 a răspuns:

Buna esti fata? nu conteaza fi atenta, du-te in map 2 (cred ca sti ce zicbig grin) si te duci in stanga pe insulika aia mica si acolo sunt soldati salbatici si bati acolo si in max 20 min sigur iti pica,
Varianta a 2-a: daca faci fata la orci negri :X Bafta si daca esti fata TE PWP:X