| Dinu_Andreea_1992 a întrebat:

Ca sa ai unele facilitati pe steam trebuie sa cheltuiesti 5 $.
Intrebarea este Daca cumpar un joc din altex si introduc cheia jocului pe steam se pune ca si cum am cheltuit 5$?[jocul este in valoare de 5$]

Răspuns Câştigător
| MamaligaCuCarnatzy a răspuns:

Da, din cate stiu daca nu ti-ai bagat 5$ in steam, nu poti sa dai cereri de prietenie, nu poti sa faci trade-uri, etc. Nu cred ca se pune daca iti cumperi jocul pe cd dar la asta nu stiu sigur.

| Dinu_Andreea_1992 explică (pentru MamaligaCuCarnatzy):

De nu primesc acele facilitati daca cumpar jocul separat.

3 răspunsuri:
| Raven999 a răspuns:

Stiu ca raspunsul meu n-are legatura cu intrebarea, dar am mare nevoie sa va faceti cont aici http://www.transformice.com/? id=52919884 si sa faceti 10 branze, nici mai mult nici mai putin. Multumesc anticipat. * btw, raspunsul are legatura cu categoria*.

| iGaBri3l a răspuns:

Nu,nu se pune, trebuie sa-i bagi direct pe Steam.