| MilkaFriend a întrebat:

Cabal online merita jucat e multa lume in joc e mai misto ca metin2?

Răspuns Câştigător
| vlad376_8745 a răspuns:

Hmmm eu nu as zice ca ii praf tongue straight face dar trebuie sa ai ceva talent cu mmorpg-urile este foarte greu intr-adevar dar are o grafica superba thumbs up si da... si eu as lua metinu' pentru ca e mai usorwinking si il intelegi ff usor big grinbig grin eu ti-as recomanda sa joci SHAIYA. tot ceva in gen metin doar ca ai si avatar monster si grafica e mai buna big grin alegerea ramane la tine... thumbs up baftawinking

2 răspunsuri:
| NeGaTiwE a răspuns:

Pff cum sa iti zic eu Cabal ii praf i greu de inteles si ai vreo 40 de magii acolo si ori cum este greu mai bine ramai la metin 2 pentru ca ii cel mai jucat MMORPGwinking

| Cipri10012 a răspuns:

Metin2 e mai tare.
.