| Katarind a întrebat:

Cabal online. Nu m-am mai jucat pana acum cabal, mi-am luat jocul, mi-am facut un caracter, imi cere un sub password. Il bag si imi spune "The imput did not mach the sub password" de ce nu merge?crying((((((

3 răspunsuri:
| Armaghedon7 a răspuns:

Cand ai facut inregistrarea...nu trebuia sa pui ceva un security code sau ceva? Vezi pune security code.

| Klaus a răspuns:

Exact asa imi face si miecrying

| Katarind explică:

Nu am nici un cod de securitate cand am facut inregistrarea. am facut.o de 3 ori si nimic!