| TheExpert01 a întrebat:

Pe o scara de la 0% pana la 100% cat la % ia-ti da lui Cabal Online desigur cine a jucat FUNDA CINE SI COMENTEAZA DE CE +VOT

Răspuns Câştigător
| ByPamanteanu a răspuns:

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Eu ii dau 2%. Pt grafica ii dau 2 %, ca daca ar fi sa ma iau dupa joc, dupa istorie si dupa alte chestii, i-as da 0%. Ii dau 2 % pentru grafica armelor, care sunt facute foarte bine, si armurile la fel, in sa-nu place cum se misca, cum loveste, faptul ca nu poti ataca pe o anumita tasta(adica space de ex, la metin2). Singurul joc care-mi place, pe care nu lovesti cu o anumita tastatura e Wow. Pacat ca nu-l am full crying