| Scorpio8012 a întrebat:

De curand am luat o consola wii, joystickul nu ii merge, mai exact cand apas orice buton ca sa caute semnalul consolei, ledurile nu clipocesc la fel de mult ca la alte joystickuri functionale(doar vreo 5 secunde) sau nu mai clipocesc deloc. cand de abia reusesc sa o conectez la consola peste putin timp iar se deconecteaza (uneuri se conecteaza singura inapoi). deci vreau sa ma ajutati, sa nu mai faca asa sa mearga normal.

1 răspuns:
| vRemi a răspuns:

Noi nu avem cu ce te ajuta, nu avem informatii suplimentare si nici nu suntem specializati pe IT, dar poti sa o duci la cineva care se pricepe, sau daca ai garantie, mergi la cei de unde ai cumparat si te rezolva.