| Alex911or112 a întrebat:

Cam cat costa un GTA IV pe PC? Pret mediu, funda.

Răspuns Câştigător
| BananaSuparata a răspuns:

Jocul cumparat este vreo 10 euro. 40 lei in magazinele din orase, sau pe steam. Poti sa alegi tu de unde sa cumperi. Daca vrei sa ai jocul la carcasa din magazine, daca vrei doar sa-l joci single player / multiplayer il cumperi pe steam.

2 răspunsuri:
| BaLOLtelli a răspuns:

Intra pe ThePirateBay si scrie acolo Grand Theft Auto IV si incerci variantele de acolo(de pe site-ul asta l-am descarcat si eu gratis dar nu-mi mai amintesc exact care varianta am descarcat-o). Succes!