| Magureanu_Krisztofer_1994 a întrebat:

Cam cat timp ia un install de windows pe o tableta si daca pot instala daca am sistem de operare windows xp pe calculator sau doar cu windows 7?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Sa instalezi windows pe tableta? este imposibil (desigur exista tablete care functioneaza precum calculatoarele cu windows). exista doar o smecherie pentru android care instaleaza windows xp virtual insa de-abia se misa. gasesti aici un tutorial https://www.youtube.com/watch?v=EUE-gJmcGKk

| Magureanu_Krisztofer_1994 explică (pentru al3xander):

Mersi de ajutorbig grin

| al3xander a răspuns (pentru Magureanu_Krisztofer_1994):

Pentru nimic. numai bine!