| uNKN0Wn a întrebat:

Cam cate fps-uri as avea la urmatoarele jocuri?

- AC Revelations (mentionez ca primele 3 jocuri au mers foarte bine la low settings)
-Crysis 2
-FIFA 11, 12
-Splinter Cell Conviction
-Deus Ex Human Revolution
-GTA lV
-Prototype

PC-ul meu :

CPU : Intel Dual Core E6600 3.06 Ghz
GFX : ATI Radeon HD 4350 1Gb
RAM : 2Gb Kingston DDR2 800Mhz

5 răspunsuri:
| MrOvidiu a răspuns:

O sa iti mearga destul de bine toate dar nu stiu cate fps-uri ai putea avea

| uNKN0Wn explică (pentru MrOvidiu):

Pai macar la jumatate dintre ele as vrea sa am 30+ pe low settings.Este posibil?

| MrOvidiu a răspuns (pentru uNKN0Wn):

GTA IV Pot sa te asigur ca o sa iti mearga foarte bine chiar si la medium dar ce windows ai?

| uNKN0Wn explică (pentru MrOvidiu):

Windows XP Service Pack 3, dar pot instala SP2, Vista original sau Win7 Ultimate, le am toate.

| MrOvidiu a răspuns (pentru uNKN0Wn):

Pt GTA IV ai un window bun dar iti recomand win7 pentru jocurile noi