| LaRkIn a întrebat:

Imi puteti recomanda niste jocuri?

Processor: Intel dual core E6600, 3.06 GHZ
Video card : Ati radeon HD5450
RAM : 1.5GB
OS: Windows XP, SP3

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Ai un sistem destul de bunicel, desi am sa-ti recomand cele mai bune jocuri care le-am jucat eu vreodata:

-Call of Duty Black Ops (Jocul anului 2010)
-BattleField Bad Company 2
-Splinter Cell - Conviction
-Starcraft 2
-Mafia 2
-GTA 4
-Red Alert 3
-H. A. W. X
-Wings of Prey

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici :sunt 836 de jocuri!
http://www.dngteam.com/category/jocuri/
Apoi
PC COMPATIBILITATE JOC
Pentru a afla daca pc-ul tau e compatibil pentru joc intra aici: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ scrie jocul in prima fereastra sau cauta-l in a doua fereastra (ai o sageata - clik in dreapta la fereastra)
apoi click pe "Can you run it?". In final ai sa observi daca ruleaza jocul pe pc-ul tau sau nu! (nota :daca iti cere sa instalezi Java instaleaza) Bafta!

| userr a răspuns:

Depinde ce gen preferi:
cod black ops, fifa 2011, GoldenEye 007, gta IV, NFS Shift 2 Unleashed, MotorStorm: Apocalypse, BLUR pentru PC, Test Drive Unlimited 2, Dead Space 2, FEAR 3
o RECOMANDARE ar fi minunat daca ti-ai mai cumpara 1 gb de RAM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa orice joc merge pe Intel duall core da trebuie sa fiie mai bunicel sati recomand un joc fain de tot the punniser

| BlackShadow_9739 a răspuns:

Uite cateva jocuri de care s-ar putea sa te bucuri jucandule.tongue

S.T.A.L.K.E.R
Blood of Sahara
Brothers in Arms: Earned in Blood
Call of Duty 2-3-4
Commandos: Strike Force
NFS hot pursuit 2000
NFS Most Wanted/Black Edition
Lara Croft Tomb Rider
Worms
etc