| AndreeeexD a întrebat:

Camstudio sau HyperCam?

Răspuns Câştigător
| InFeRnAL a răspuns:

CamStudio. deoarece Hypercam-ul face lag computer-ului tau si ''dauneaza''., Camstudio este bun la performanta / framerate / record si multe multe altele. incearca-l cu o mare onoarewinking

| AndreeeexD explică (pentru InFeRnAL):

Salut InFeRnAL! Am incercat sa filmez cu CamStudio si mi-a facut un lag in joc dar si in calculator.Si de aia am intrebat "Camstudio sau HyperCam? " Vroiam sa stiu daca HyperCam e mai bun. Mersi oricum. mai astept raspunuri si daca nu mai primesc, primesti funda.

| InFeRnAL a răspuns (pentru AndreeeexD):

CamStudio nu este pentru jocuri! este pentru filmarea desktop-ului. de exemplu daca doresti sa iti arati creatiile cuiva..., nu este nici de cum pentru Gameri!

4 răspunsuri:
| vasilakero a răspuns:

Camstudio!winking

| rrrzonerrr a răspuns:

Cam studio logic...