| noktambul a întrebat:

Cand accesez yahooMail mi se deschide pagina dar nu pot activa nicio aplicatie din meniul paginii. Nici sa imi vizualizez mail-urile, nici sa fac "log out" si dupa aia "sign in"... nimic! E mort! Care sa fie cauza? Si cum o pot remedia? Ma poti ajuta? Orice sfat e binevenit si iti multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| crynys a răspuns:

Incearca din alt browser cum ar fi Mozila firefox sau chrome si instaleaza Adobe flash player

| noktambul explică (pentru crynys):

Ti-am "taxat" raspunsul cu un "folositor" pentru faptul ca ai vrut intr-adevar sa ma ajuti. Multumesc, oricum, chiar daca raspunsul tau nu a fost unul "profi". Multumesc, incaodata!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca vrei sa-ti raspund la mesajele private schimba-ti setarile la mesaje.
Asta imi da -> Acest utilizator accepta mesaje doar de la prietenii lui!

| CiciFagaras a răspuns:

Hei buna.De ce nu incerci yahoo mail Romania, eu doar pe ala il folosesc. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| noktambul explică (pentru CiciFagaras):

Cici,draga, nu asta e problema! Oricum, ti-am dat un "folositor" pentru ca macar ai incercat sa ma ajuti. Te pup, papusika!