| DarkieDark a întrebat:

Buna,TPU! ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? de la o vreme,in browserul Chrome nu mai merge sa accesez setarile, adica dau click si nu raspunde si cand accesez oricare dintre marcajele din bara se deschide in alta pagina si cand dau click pe ea dispare.L-am reinstalat de vreo doua ori si tot asa face. vreun sfat? VA ROOG! FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| yothebesdinparcare22 a răspuns:

Descarca alta versiune si in caz ca ai erori Reg cure pro. si o sa scapi de toate problemele.