| Contrast a întrebat:

Pt intrebarea:
" De cateva zile nu reusesc sa-mi citesc mail-urile, nu mi se deschid si chiar orice alt site accesez, pagina mi se deschide foarte greu sau chiar deloc, uneori dandu-mi eroare..., stiti cumva daca e vorba de o defectiune pe retea sau doar la nivel de calculator? Mentionez ca am facut sesizarea necesara operatorului de internet pentru a verifica problema, dar inca dupa 5 zile nu au ajuns la adresa... Rog pe cei ce s-au mai lovit de o astfel de situatie sa ma scoata din ceata. Multumesc!"

Nu inteleg de ce nu imi apar si restul raspunsurilor...sau cel putin nu reusesc sa le vizualizez, decat al lui "gmihai65". Pe mail am fost anuntata ca am mai multe raspunsuri dar nu vizualizez decat unul. Stie cineva ce se intampla?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil şi o defecţiune tehnică a server-ului.
Pa, pa.

| yogee a răspuns:

Incearca sa-ti vizualizezi casuta de mail cu alt browser(opera, firefox-il recomand). internet explorerul nu e prea destept