| Marian02 a întrebat:

Cand apare gta 5 pc piratat?

Răspuns Câştigător
| SteroidEdy a răspuns:

Pe pc cel mai probabil va aparea in 2015

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ce oameni straight face
Din cauza ta nu apare GTA 5 ba! Sper sa nu mai apara sa va saturati de piratat!

| HeRmeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Inapoi la scoala baiatu. Nu cred ca ai cumparat nici 1 joc in viata ta straight face.Mai vorbesti de piratate... Daca tu ai chef sa dai bani pe jocuri, du-te pe la EA / Ubisoft sau Steam. Nu mai sta pe TPU.

| Alexanderrt a răspuns:

Asta stie doar ala care a facut Gta 4!
Multumit de raspuns?

| Th3Champion a răspuns:

Trebuia sa apara din aprilie dar inca nu l-au scos in fine intai sa-l apara in magazine pana apare si pe internet mai dureaza vreo luna daca nu doua