| Mony a întrebat:

Cand ascult muzica laptopul meu incepe sa "bazaie" [sa se auda intrerupt parca ar fi bruiat] pentru cateva minute, iar dupa revine la normal.Ce sa fac? Oare e problema la placa de sunet?

3 răspunsuri:
| FlashGun a răspuns:

S-ar putea sa fie de la un telefon. Daca tii telefonul laga laptop de la asta vine problema.

| MytzaMytz a răspuns:

Da,dar poate fi si din laptop ceva, ar trebui sa il duci la un specialist.

| Casuta_Alexandru_1988 a răspuns:

Nu este neaparat problema de la placa de sunet. Eu suspectez o problema din sistemul de operare, dar daca a fost reinstalat cred ca e problema din ram. ai putea sa revii cu detalii despre el. Din ce an este... CPU, RAM si placa de sunet...