| ELEMENT3110 a întrebat:

Cand dau sa instalez,, Steam" totul este in regula pana la sfarsit cand imi apare,, Fatal error ". Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Teleu a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi steam-u din control panel si sa il instalezi din nou(il downloadezi de pe site-ul lor). Daca nu merge urmezi urmatorii pasi:1.Intri in folderu steam (unde este instalat) 2.Stergi tot ce este in el in afara de \Steamapps\folder si Steam.exe 3. Dai un restart la pc 4. Dublu click pe Steam.exe din folderu unde este instalat(nu de pe desktop!)