| chio97 a întrebat:

De ce cand incerc sa instalez sctikul alb de la digi net mobil imi merge instalarea aproape pana la sfarsit si apoi imi scrie:"Error:-1603 Fatal error during installation. Consult Windows Installer Help(Msi.chm)or MSDN for more information.Dau funda vr un rasp cat de repede posibil...

1 răspuns:
| dragon13 a răspuns:

Mergi la DIGI si o sa te indrume cei de acolo. Poate pc-ul nu este compatibil cu stickul sau are stickul o problema. Mentionez ca eu am windows 7 Ultimate si am instalat sctikul alb de la digi net mobil si merge foarte bine.