| Eagle_Alexandru_1997 a întrebat:

Cand descarc ceva dupa mozilla firefox,opera, chrome unele jocuri/programe mi se blocheaza la 99% stiti careva ce se intampla? funda raspunsului cel mai bun

Răspuns Câştigător
| David2001 a răspuns:

Buna! Eu am Safari si mi se intampla la fel.Se pare ca unele download-uri nu sunt compatibile, De ce? Nu stiu. Funda? plzz

2 răspunsuri:
| R3DAOT a răspuns:

Incearca sa le descarci prin orbit happy este un mic programel care tea ajuta in multe cazuri, chiar daca iti cade netu si a ajuns la 95%... cand ai net poti sa dai continuare descarcare happy bafta

| Eagle_Alexandru_1997 explică:

... inainte miau mers sa le downloadez apoi dupa cateva zile mia inceput asa straight face