| eduardsmecherul a întrebat:

Cand deschid League of Legends dupa ce dau Play cand sa scriu numele si parola am o eroare maestro cum e pot repara? Ieri m-am jucat si totul a fost bine.As vrea sa mai intreb daca stiti cum pot da timpul inapoi pe windows adica sa-l dau cu o zi inapoi.

2 răspunsuri:
| dAnnYx a răspuns:

Nu-l poti da inapoi daca nu ai creat tu un punct cand sa-l dai inapoi... Ca sa poti face un BackUp, trebuie sa il creezi intai.

Legat de LoL, ar fi bine sa mergi pe pagina lor sa-i intrebi, sau sa scrii pe google eroarea care ti-o da, si gasesti, ca nu esti primul cu eroarea aia.

O alta posibilitate ar fi sa-l instalezi iar happy

| eduardsmecherul explică (pentru dAnnYx):

L-am reinstalat dar eroarea persista am adaugat la exceptii tot ce era pe pagina de Support la ei si tot nu merge am dezactivat avastu si firewall si tot nimic.Si ma poti invata cum sa fac un BackUp?