| Sweetgirl69 a întrebat:

Mi-am descărcat ieri League of Legends și când mă joc după ceva timp mi se închide laptopul(în timpul jocului), știți cumva din ce cauză se întâmplă asta sau cum aș putea repara?

2 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Se supraincalzeste! Incearca sa nu opturezi fantele de racire.

| SkyDeaZ a răspuns:

Da stiu. Este din motivul ca nu este prea performant ci este destul de slabut asa ca iti recomand sa iti schimbi si tu procesorul si placa video. Sper ca te-am ajutat