| Wehrmacht a întrebat:

Cand incerc sa ma loghez pe Vindictus imi da o eroare: Response from the server delayed. You have ben disconected from the server.De ce naiba? Am incercat si ma loghez de pe site pe amandoua serverele.

4 răspunsuri:
| razvanflorin a răspuns:

Asa imi face si mie de un 1 an nu e bun acel joc nu stiu ce are e stricat sau inchis

| NJDevil2k2 a răspuns:

Nu poti sa il joci deoarece nu este server pentru europa ca si eu am incercat o gramada de variante dar degeaba

| lifekiler a răspuns:

Pai trebuie sa dawnloadezi sv de europa si sa instalezi NGM(Nexon Game Manager)

| Wehrmacht explică (pentru lifekiler):

E din 2011 intrebarea...atunci nu era asta.