| melennati12 a întrebat:

Care joaca Aion Free-To-Play AION AION AION-- am o problema am jucat 2 saptamani pe un cont si azi cand am incercat sa ma loghez imi zice "You have been disconected from the server" am incercat si alte conturi si tot asa zice.pls help

1 răspuns:
| mMonStEr a răspuns:

Imi pare rau. Dar ori cum eu joc de ceva mai multa vreme... poate un timp nu o sa iti mai mearga dar isi va reveni cauzele o fi
1 Netul Slab
2 Depinde de calculator la cat e de num la alti dar daca ai mai jucat inseamna canu e asta
3 Sau cel mai probabil verificarile si alea facute de admini asa ca asteapta si funda PLIS